Müşteri Destek Hattı

0212 516 01 40

MUTFAĞIMIZ

***Tamamen modern ve şık tasarımlı endüstriyel ürünlerle donatılan mutfağımızda vazgeçemeyeceğimiz en önemli konulardan biri hijyendir.Bu çerçevede ürünlerimiz; gerekli araştırmalardan sonra, tedarikçi firmalardan direk olarak mutfaktaki uzman personel tarafından teslim alınıp; ürünün yapısına uygun olan saklama koşullarına sahip depolarda dinlendirilerek servise hazırlanır.

   Menülerimiz, ağırlıklı olarak Türk mutfağından seçilmiş olmakla beraber Dünya mutfaklarının popüler lezzetlerinden örnekleri de bünyesinde barındırmaktadır.Çeşitlilik ise; kırmızı et ve tavuk ürünleri,balık çeşitleri,hamur işleri,zeytinyağlılar, tatlı ve dondurma çeşitleri gibi zengin bir yelpazeden oluşmaktadır. Bu çeşitlerin herbiri kendi alanında uzmanlaşmış mutfak ekibimiz tarafından itina ile önce gözünüze ve damağınıza sonra da midenize hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır.

  Pişirme yöntemlerimiz, ürünün özelliğine göre değişmekle birlikte ağırlıklı olarak; fırın,tava ve geleneksel mangal şeklindedir. 

   Sağlıklı geleceğin, sağlıklı beslenmeden geçeceği bilinci ile ikinci eviniz olan,Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'ndeki sofranızda size ve misafirlerinize hizmet etmek bizim en büyük heyecanımızdır...